+38 (044) 537-36-86
+38 (044) 537-36-86ukrtelemed@ukrtelemed.com.ua

Отзывы

Дуже дякую за те, що повернули сон моєму сину

Без рубрики

Дуже дякую «УкрТелеМеду» (особливо Юрію Несторовичу і Тані) за те, що повернули сон моєму сину, йому зараз 6 років, ми звернулися півтора роки назад, коли дитина просто переставала дихати уві сні і дуже сильно хропіла.

Аденоїди ми вирізали і вже не знали, що робити, наш лор порадив поїхати в «УкрТелемед».

Коли ми проходили обстеження, то результати були дуже погані, малий не хотів одягати маску, було складно. Таня, наша медсестра (величезна їй подяка) приділяла нам максимум уваги і по сьогоднішній день, завжди цікавиться станом малого!

Ми придбали апарат для дихання і вже півтора роки з ним спить малий. Храпу з апаратом немає. Беремо його в усі поїздки, на обстеження приїжджаємо раз на рік.

Я справді дуже вдячна Вам усім за вашу роботу і за те, що Ви повернули сон моєму сину і нашій сім’ї, бо просинатися цілу ніч і слухати чи твоя дитина дихає я не пораджу жодній мамі у світі.

26.12.2018 Юля

Сказати слова подяки замало!

Без рубрики

Важко збагнути одразу, що принесло більше задоволення: звільнення від 26 кг ваги, позбавлення від безсоння чи просто поява нового виміру життя.
Здавалося, що сніговий ком давить усього, аж раптом – здоровий сон, впевненість в собі, безпечна дорога та навіть можливість дивитись телевізор без загрози впасти з крісла.
Сказати слова подяки замало!
Це чудово, що я потрапив до таких фахівців, що дали шанс наповнити життя повноцінними відчуттями.
Щира вдячність і 100 років процвітання!
З повагою, Юрій Едвардович (Львівська область)

Ожил реально, начал спать нормально, дышать, стабилизировалось давление

Без рубрики

Ожил реально, начал спать нормально, дышать, стабилизировалось давление. За 2,5 года скинул 37 кг. Появилась огромная бодрость, прошла усталость. Перестал засыпать за рулём. Всё, что обещал Юрий Несторович, СБЫЛОСЬ.
СПАСИБО. Буду идти до конца.
С уважением, Александр

;